Items where Author is "Dajovska, Ana"

Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Article
Number of items: 4.

Article

Dajovska, Ana (2018) Европската недела на стартапи. Еквилибриум (26). pp. 5-6. ISSN 2671-3349

Dajovska, Ana (2014) Предавање во организација на Амбасадата на САД во Р. Македонија. Еквилибриум (14). pp. 19-20. ISSN 2671-3349

Dajovska, Ana (2013) Универзумот на Google и како да го користите. Еквилибриум (11). pp. 22-23. ISSN 2671-3349

Dajovska, Ana (2012) Гостување на амбасадорот на Република Словачка. Еквилибриум (7). pp. 4-5. ISSN 2671-3349

This list was generated on Fri Apr 19 05:58:37 2024 UTC.