Недо, лични реклами ли се овa? (2)

Hristoski, Ilija (2017) Недо, лични реклами ли се овa? (2). Еквилибриум (22). pp. 12-16. ISSN 2671-3349

Full text not available from this repository.

Abstract

Почитувани читатели, во минатиот број на Еквилибриум веќе ви претставивме 10 недолични реклами. Во продолжение, ви откриваме уште 11 еклатантни примери на реклами што балансираат на самиот раб меѓу вкусот и невкусот.

Item Type: Article
Subjects: Scientific Fields (Frascati) > Social Sciences > Economics and Business
Divisions: Faculty of Economics
Depositing User: Mr Dimitar Risteski
Date Deposited: 28 Feb 2020 18:33
Last Modified: 28 Feb 2020 18:33
URI: https://eprints.uklo.edu.mk/id/eprint/3609

Actions (login required)

View Item View Item