Items where Author is "Veleska, E."

Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Book Section
Number of items: 1.

Book Section

Kapetanoska, M. and Jasovic Siveska, Emilija and Veleska, E. (1998) Застапеноста на инфекциите со кламидија и микоплазма во гинекологијата. In: Прв Конгрес на гинеколози и опстетричари на Македонија, Зборник на апстракти. Македонско лекарско друштво, Здружение на гинеколози и опстетичари, p. 26.

This list was generated on Wed Apr 17 16:32:33 2024 UTC.