Items where Author is "Heta, Ganimete"

Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Other
Number of items: 1.

Other

Heta, Ganimete and Pavlovska, Gorica (2024) СОДРЖИНА НА ВОДА И СУВИ МАТЕРИИ ВО СЕЛЕКТИРАНИ ВИДОВИ ЗЕЛЕНЧУК ОД ТЕРИТОРИЈАТА НА СЕЛАТА ЗВЕЧАН, ФРАШЕР И ПОЛСКИ (Р. КОСОВО). ГОДИШНА КОНФЕРЕНЦИЈА (зимска сесија) на студентите на трет циклус студии за презентација на докторски проекти. Универзитет „Св. Климент Охридски“ Битола.

This list was generated on Thu Apr 18 02:10:24 2024 UTC.