Items where Author is "Drndarevski, Zoran"

Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Thesis
Number of items: 1.

Thesis

Drndarevski, Zoran (2011) Екстремни ставови и однесување на верски план во Р.Македонија како елемент на загрозување на безбедносната состојба во државата (период 1998-2008 година). Doctoral thesis, University "St.Kliment Ohridski" - Bitola.

This list was generated on Fri Apr 19 03:50:18 2024 UTC.