Items where Author is "Bajraktari, Fatime"

Group by: Item Type | No Grouping
Jump to: Other
Number of items: 1.

Other

Bajraktari, Fatime and Stamatovska, Viktorija (2023) НУСПРОИЗВОДИ ОД МОРКОВИ И ЦВЕКЛО - ФУНКЦИОНАЛНИ КОМПОНЕНТИ ПРИ ПРОИЗВОДСТВОТО НА СЛАТКИ ОД СИПЛИВО ТЕСТО (МАФИНИ). ГОДИШНА КОНФЕРЕНЦИЈА (зимска сесија) на студентите на трет циклус студии за презентација на докторски проекти. Универзитет „Св. Климент Охридски“ Битола.

This list was generated on Mon Apr 15 11:48:29 2024 UTC.